Wayne Escoffery & Den Adu big band

Kiev 17 Марта 2015 20:00 - Carribean Club

17 березня Jazz Time і Caribbean Club представляють концерт за участю американського саксофоніста Wayne Escoffery і київського біг-бенду під керівництвом Денніса Аду Dennis Adu Big Band. Уейна Ескоффері називають головною джазової надією Америки. Джаз підкорив його в дуже юному віці. У 11 років він почав займатися, а до 16 мав свій власний стиль і чудову техніку. Уже в 25 років він підкорив сучасний центр джазової культури — Нью-Йорк. В результаті у свої 40 років він: — зіграв на одній сцені з грандами стилю, — записав 9 альбомів, — отримав музичну премію Греммі (Grammy) у складі біг-бенду Mingus Dynasty, — вважається самим прогресивним та бажаним саксофоністом США.

17 березня знаменитий саксофоніст виступить із заключним концертом всеукраїнського туру на сцені Сaribben Club. Акомпанувати гостю буде київський біг-бенд Dennis Adu Big Band. У програмі безумовні шедеври джазових легенд Чарльза Мингуса, Хербі Хенкока, Теда Джонса. Програма буде дуже різноманітна, артисти представлять кращі аранжування у стилі хард-боп. Спільно зі сцени Caribbean Club будуть виконані композиції, складені музикантами біг-бенду. Серед яких буде авторська аранжування Денніса Аду композиції Stranded, написаної американським тромбоністом Френком «Ку-Умба» Лейсі. А також пісня Song for my brother, написана Деннісом Аду в аранжуванні американського трубача Майкла Філіпа Моссман.

Можна нескінченно слухати золоту колекцію джазу, перебирати диски, плекати пластинки. Але тільки не 17 березня, тому що в календарі запланований живий концерт живої легенди джазу, який не можна пропустити.

Концерт відбудеться за підтримки Посольства США в Україні та Міжнародного Джазового Абонемента.

Еще нет комментариев

Ответить

Сбросить все поля